MENU

Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat

Paketleme

Eşya Depolama

Referanslarımız

İletişim

FirmamIzdan güncel haberler..

Evden eve nakliyatta kurumsal ve lider çözümler sunulmaktadır.

 

2+1 eşyam nasıl bir kamyona sığar ?

Taşınma günü nakliyat firması yetkilisinin size "Eşyanız kamyona sığmayacak." demesini istemezsiniz değil mi? Çünkü bu cümleden sonra sonra ikinci sefer için istenilecek ücret kararlaştırılmaya çalışılacaktır. Bu durumda taşınmak için hazırladığınız bütçe değişecektir. Bizde bu durumun oluşmasını hiç istemediğimiz gibi acaba bu durumun yaşanmamasını nasıl engelleriz diye beyin fırtınaları (beyin bedava) gerçekleştiriyoruz. İşte eşyanız için en ideal kamyonu belirlemenin kolay yollarından birini daha sizinle paylaşıyoruz. Oda oda eşya hacimleri hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.


Salon Eşyaları: Üçlü koltuk, ikili koltuk, 2 adet tekli koltuk, TV, TV ünitesi, zigon sehpa, orta sehpa, masa, 6 adet sandalye, 2 adet gümüşlük, 2 adet kitaplık, 2 adet saksılı çiçek, 2 adet halı, vantilatör, avize, duvar aynası, 6 adet koli

Eşya Adedi: 32  
Salon Eşyaları Hacmi: max: 16.86 m3   min: 11.88 m3


Seçtiğimiz eşyalar doğrultusunda salon eşyalarımız 16.86 m3 ile 11.88 m3 arasında bir hacim kaplayacağı anlaşılıyor. Diğer odalar için tek aynı işlemi gerçekleştirelim.

Yatak Odası Eşyaları: Çift kişilik yatak, 6 kapılı gardrop, iki adet komidin, şifonyet, tuvalet masası, boy aynası, TV, halı, avize, 2 adet abajur, 2 adet valiz ve 4 adet koli.

Eşya Adedi: 19
Yatak Odası Eşyaları Hacmi: max: 11.41 m3  min: 9.3 m3

Genç Odası Eşyaları: Tek kişilik yatak, 3 kapılı gardrop, çekyat, bilgisayar, bilgisayar masası, koltuk, kitaplık, orta sehpa, halı, avize ve 3 adet koli.

Eşya Adedi:13
Genç Odası Eşyaları Hacmi: max: 8.95 m3   min: 6.59 m3

Mutfak Eşyaları: Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, masa, 4 adet sandelye, su sebili, çöp kovası, halı ve 6 adet koli.

Eşya Adedi:18
Mutfak Eşyaları Hacmi: max: 8.16m3   min: 5.79m3

Banyo Eşyaları: Çamaşır makinesi, 2 adet banyo dolabı, ayna, çamaşır sepeti ve 2 adet koli.

Eşya Adedi:
Banyo Eşyaları Hacmi: max: 2.54 m3   min: 1.72 m3

Diğer Eşyalar: Klima, portmanto, ayakkabılık, elektrikli süpürge ve 2 adet koli.

Eşya Adedi:6
Diğer Eşyaların Hacmi: max: 2.82 m3  min: 2.29m3

Toplam Eşyaların Hacmi: max: 50.74 m3  min: 37.57 m3      

Evinizin oda sayısına göre nasıl bir kamyon seçeceğinize sizin için hazırladığımız evden eve nakliyat araçları toolunu kullanarak kolayca karar verebilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat sayfamızdan ilgili toolu bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Böylece tüm odalarımız için tek tek eşyalarımızın bir listesini oluşturduk ve tüm eşyalarımızın hacmini hesaplamış oldur. Eşyalarımızın hacmi 50.74 - 37.57 metreküp arasında olacaktır. Bu durumda nakliyat firmamızdan isteyeceğimiz kamyon hacmi en az maksimum hacmin 20%'sinden daha az olabilir. Yani kamyonun hacmi 40.59 metreküpten daha az olmaması lazım gelir.

Böylece eşyamızın taşınması için en uygun kamyonu seçerek taşınma günü olabilecek aksilikleri giderebiliriz. Eşyalarımızın hacmini 2 dakikada Hacim Hesaplama aracından kolayca yapabilirsiniz.

 

Bebekli Evlerde Alınması Gereken Önlemler

Güvenli sandığımız evlerimizin içinde gerçekleşen yaralanma, sakatlanma hatta ölüme yol açabilecek kazalar tüm kazaların %25'ini oluşturmaktadır. Ev kazaları ile en çok çocuklar, yaşlılar ve fiziksel, zihinsel veya sosyal engelliler karşılaşır. Okul öncesi dönemde evde olan çocuklar ise ev kazaları ile sıklıkla karşı karşıya kalmaktadır. 112 acil servis birimlerine yapılan ev kazası bildirimlerinin %87’si çocuk kazaları sebeplidir. Çocukların ev içerisinde yer alan tehlike ve risklerden haberleri olmadığı için anne ve babalar onları korumakla görevlidir. İşte ev kazalarını önlemek için alınması gereken önlemler.

1- Öncelikle basit bir tehdit analiziyle yatak odasından başlayarak evin odaları gözden geçirilmelidir. Eşinizle birlikte çocuğunuzun sağlık ve güvenliğini korumak için bir alınması gereken önlemler listesi oluşturabilir. İşe çocuğunuzun yatak kenarlarının korkuluk uzunluğu ve sağlamlığını kontrol ederek başlayabilirsiniz.

2- Elektrik prizleri pek çok evde çocukların erişebileceği yükseklikte olduğu için tehlikelidir. Prizleri kapaklı ya da kilitli hale getirmek veya daha yükseğe taşımak yerinde olacaktır.

3- Odalarda çocukların çarpabileceği mevcut sivri köşe ve kenarlar koruyucu ile kaplanmalı, kapılara sıkışmalara karşı parmak koruyucu konulmalıdır.

4- Belli bir dönemden sonra bebekler yattıkları yerde kendileri dönebildikleri için düşebilirler buna karşı alınması gereken önlem bebeğinizi yüksek ve yanları açık olan sedir, kanepe gibi yerlerde bırakmamaktır.

5- Evinizde çocuğunuzun üzerine düşme tehlikesi taşıyan kitaplık, dolap gibi eşyalarınızı sabitlemeli. Bunlara çıkılabilecek tabure gibi eşyalarınızı da yüksek bir yerde tutmalısınız.

6- TV gibi elektronik aletler de düşebileceğinden sabitlemeli kullanılmadığı zaman fişten çekilmelidir. Kırılabilecek eşyalar da çocuklardan uzakta emniyete alınmalıdır.

7- Yutulabilecek boyuttaki oyuncaklar başta olmak üzere küçük objeler çocuklardan uzakta tutulmalı oyuncaklar yaş grubuna göre alınmalıdır.

8- İlaçlar, makyaj ve temizlik malzemeleri, sprey tarzı ürünler, böcek ve fare zehirleri çocukların ulaşamayacağı yüksek ve kapalı yerlerde kilitli halde tutulmalıdır.

9- Çatal, bıçak, tabak ve benzeri mutfak eşyalarının aynı zamanda oyuncak olmadığı unutulmamalıdır bunların bulunduğu dolap ve çekmeceler, çocuk güvenlik kilidi ile güvenli hale getirilmelidir.

10- Plastik ya da kağıt poşetleri çocukların boğulmalarına neden olabileceği için ortada bırakılmamalıdır. Bununla birlikte boğaza ya da burna kaçabilecek kuru yemiş, toplu iğne, şeker, bilye, boncuk, mücevher, düğme gibi şeylere de dikkat edilmelidir.

11- Zehirlenmelere karşı alınması gereken önlemler konusunda önceden bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Tarihi geçmiş gıda ve ilaçlar derhal atılmalı özellikle ilaçlar çocukların erişemeyeceği yerlere konulmalıdır.

12- Yanıklardan korunmak için bebeğinizi soba ya da şömine yanında bırakmamalı. Ulaşılabilecek yerlerde kaynar su dolu kap, kova, tencere, bidon koymayınız. Masada veya ocakta çaydanlık, tencere ve tavanın sapını içe dönük ayarlamalısınız.

13- Ateşli silahlar evin gizli ve kilitli bir bölümünde boş ve emniyeti olarak tutulmalıdır.

Yukarıda saydığımız bebekli evlerde alınması gereken önlemler hem çocuğunuzun sağlığı hem de ailenizin huzur ve güvenliği için hayati önem taşımaktadır.

 

Ev taşıma yenilenen ve geliştirilen uygulamalar sayesinde, artık zahmetli bir iş değil. Sizlere yardımcı olacak mobil uygulamalar ile taşınmak hem daha kolay hem de daha keyifli.

1- göztepe nakliyat Ev taşımanın yanı sıra ;

parça ev eşyası , ofis taşıma, eşya depolma gibi ihtiyaçlarınız için de taşıma hizmeti seçebildiğiniz bir uygulama olmasıyla da fark yaratır. Uygulamaya öncelikle bir taşıma talebi oluşturup almak istediğiniz hizmetin detaylarını yazarak, dilerseniz taşınmasını istediğiniz mekanın fotoğraflarını yükleyerek nakliyat firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Sonrasında açık arttırma usulüne göre verilen teklifler içinden dilediğiniz nakliyeyi en uygun fiyat avantajıyla seçebilirsiniz. Size en iyi fiyatı veren nakliyeciyi seçtikten sonra, dilerseniz kapora yatırabilirsiniz, taşınma işlemi bittikten sonra hizmet aldığınız göztepe evden eve nakliyat nakliyat firmasını oylayıp yorum yazabiliyorsunuz. Hem güvenli, pratik hem de avantajlı olan bu uygulamayla nakliyeci araştırmak için uzun zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Üsküdar 1926 yılına kadar Anadolu yakasında il statüsündeydi. 1930 yılında Kadıköy ve Beykoz’un, 1987’de Ümraniye’nin Üsküdar’dan ayrılarak ilçe olmaları, 2008’de de Örnek, Esentepe ve Fatih mahallelerinin Ataşehir ilçesine bağlanması ile bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. Üsküdar toprakları doğudan batıya doğru geniş sırtlar ve tepeler halinde hafif eğimlerle kıyıya yaklaşarak İstanbul Boğazı’na iner. İstanbul turizminin önemli merkezlerinden biri olan Büyük Çamlıca Sefa Tepesi Üsküdar’a bağlı yüksek tepelerden biridir. Üsküdar genellikle tepeler ve sırtlar üzerine kurulu olması ve İstanbul’un en eski yerleşim yeri olması nedeni ile evden eve nakliyat için ideal şartları oluşturmasa da biz bu ideal şartları oluşturmak ve sizin daha iyi bir taşınma deneyim yaşamanız için çalışıyoruz. Üsküdar’da evden eve nakliyat süreci ve öncesi dikkat edilmesi gereken iki önemli husus var. Bunlar… 1- Evden eve nakliyat firmasının geleceği kamyon ile bulunduğunuz sokağa girip giremeyeceği, yani eve ne kadar mesafeden eşyaların taşınacağıdır. 2- Bina merdivenlerinin eşya taşımak için yeterli genişlikte olup olmadığıdır. Bu iki husus evden eve nakliyat firmaları için önemlidir. Eğer nakliyat kamyonu eşyanın taşınacağı binaya yanaşamaz ise nakliyat işçilerine mesafeden dolayı daha fazla ücret ödenecek buda fiyatı artıracaktır. Eğer bina merdivenleri eşya taşımak için uygun değil ise firma ya taşıma asansörü getirecek, tabi asansör kurulması için uygun ise, yâda daha fazla nakliyat işçisi ile taşımayı gerçekleştirecektir. Her iki husus ta Üsküdar evden eve nakliyat fiyatının artmasına sebebiyet verir. Bu durumu önlemek için bina girişi ve sokağın resimlerini çekerek Enakliyat’tan başlattığınız ihalenize ekleyerek bu sorunu taşınma günü yaşamadan rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. 33 mahalleden oluşan Üsküdar İlçesinin nüfusu, 2013 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 534.636 kişi olarak belirlenmiş. Bu mahaller alfabetik sırayla şöyle sıralanmaktadır. Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah, Göztepe, İcadiye, Kandilli, Kirazlıtepe, Kısıklı, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Kuleli, Küplüce, Kuzguncuk, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selim Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk ve Zeynep Kamil mahallesidir. Tüm bu mahalleler de evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alıp karşılaştırabilir. Böylece en iyi seçenekler ile evden eve taşınabilirsiniz.

 

İzmir evden eve nakliyat için öneriler yazımızda taşınırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşarak rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir 4 Milyon kişiye yaklaşan nüfusu ile Türkiye’nin üçüncü en büyük şehridir. Elbette böyle büyük bir metropolde İzmir evden eve nakliyat sektörü de üçüncü en büyük piyasa olarak öne çıkmaktadır. İzmir evden eve nakliyat firmaları gerek şehir içi nakliyat gerekse şehirlerarası işlerde son derece aktif rol almaktadırlar.

İzmir’de yaşıyorsunuz ve evden eve nakliyat ihtiyacınız oluşursa ne yaparsınız? Eskiden olsaydı bir kamyon bulur, yakınlarınızın yardımıyla kendiniz taşınırdınız. Şimdi durum farklı, size evden eve nakliyat hizmeti vermeye can atan yüzlerce firma var. Asıl mesele hangi firma ile taşınmaya karar vereceğinizdir.

. Bizim tecrübemiz sizin en fazla üç değişik seçeneğiniz olabileceğini söylüyor. Eğer siz daha önce evden eve taşınmışsanız ve size hizmet vermiş firmadan çok memnun kalmışsanız. İlk seçenek olarak bu firmaya dönüp ondan hizmet almak istersiniz. Sizin böyle bir deneyiminiz yok ancak çok güvendiğiniz bir arkadaşınız veya yakınınız son zamanlarda evden eve taşınmış ise ona sorabilirsiniz. Arkadaşınız veya yakınınızın tavsiye ettiği firmayı tercih edebilirsiniz. Sizin şu anda bu yazıyı okuyor olmanız, yukarıda bahsettiğim yöntemleri kullanmayıp, internette arama yaparak bir firma bulmaya çalıştığınıza işaret etmektedir. Bu seçenek bize uyar ne de olsa biz de internet üzerinden hizmet veriyoruz.istanbul izmir nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü insana hizmet veren ve onunla gelişen bir yapıda olduğundan nüfusu fazla olan şehirlerde şehrin büyümesine bağlı olarak sektörde hızlı gelişme göstermektedir. İzmir hem seçeneklerin bol olduğu hem de büyük firmaların hizmet verdiği bir piyasa durumundadır. Seçeneğin fazla olması beraberinde sıkı rekabeti getirmekte, çok fazla rekabet ise evden eve nakliyat için çok fazla vaat ve çok fazla söz vermek demektir. Bu nedenle verilen vaat ve sözlerin yerine getirilmesi için bunları evden eve nakliyat sözleşmesi ile kayıt altına almak evini taşıyan biri için birincil görev olmalıdır. Bu söz ve vaatler iyice araştırıldıktan sonra nakliye firmasında karar kılmak yerinde olacaktır. izmir istanbul evden eve nakliyat

Türkiye coğrafyasında İstanbul, Ankara ve İzmir neredeyse ikizkenar üçgen oluşturacak şekilde yer almışlardır. Mesafeler İstanbul-Ankara 454, İstanbul-İzmir 563 (İzmit Körfezi’ni dikkate almazsak 450 Km) ve Ankara-İzmir 587 km. Türkiye’nin bu üç güzide şehri arasında evden eve nakliyat trafiği tabiri caiz ise vızır vızırdır. Her gün onlarca ev bu ikizkenar üçgenin kenarları üzerinde gidip gelmektedir. Bundan bana ne demeyin. Eğer evden eve taşınırken illa da fazla para vereyim demiyorsanız bu trafik sizi ilgilendirir.

Nakliyeciler bir şehirden ötekine ev taşıyıp yükü indirdikten sonra büyük bir sorun ile karşı karşıya kalıyorlar. Kamyonla başlangıç noktasına boş dönmek ciddi bir maliyet olduğundan onları kara kara düşündürüyor. Eğer bir nakliyeci size şehirlerarası fiyat veriyorsa mutlaka dönüşü de düşünerek fiyatını ayarlayacaktır. Enakliyat imkânlarının elverdiği ölçüde nakliyecilerine çift yönlü iş ayarlamaya çalışarak size gelecek fiyatın makul olmasına özen göstermektedir. Enakliyat’ın maliyet optimizasyon imkânlarından yararlanmanız için taşınma tarihi konusunda birazcık esnek olmanız gerekmektedir.

Evden eve nakliyat ve müşteri memnuniyeti üzerine yaptığımız bir istatistik çalışmasında özellikle şehirlerarası nakliyat hizmeti alan müşterilerin 52%’si aldığı nakliyat hizmetinden memnun olmadığını belirtmiş bu durum neden böyle bu memnun olmayan kesimde olmamak için ne yapmalı nelere dikkat etmeli diye biraz irdelemekte yarar olacağını düşünüyoruz. Ne dersiniz okumaya devam edelim mi?

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Taşınma sürecinde çok fazla istismar edilen bir başlık sigortalı taşımacılık. Çünkü bu sigortanın sadece kaza durumlarını kapsadığını taşınan insanların büyük çoğunluğu bilmiyor. Enakliyat üzerinden firmalardan teklif alırken Bana Özel sayfanızda bu konuyu yazmamamızsa rağmen bu sayfada zaman geçiren müşterilerimiz bile bunu duyduklarında çok şaşırıyorlar. Evet, şu kesin ki eğer taşınma sürecinde araç kaza yapmamış ve eşyalarınız yine de taşınırken zarar gördüyse sigortanın hiçbir işe yaramayacağını bilin.

Bu şok edici gerçek bizi sigortadan soğutmamalı çünkü kamyonun kaza yapma ihtimali yok değil. Sigortanın da çok maliyetli bir kalem olmadığını düşünüyor ve tüm taşımalarınızda nakliyat sigortasının bir poliçesini firmanızdan istemenizi tavsiye ediyoruz.

Bazı nakliyat firmaları sigorta ve kapsamını çok fazla abartabiliyor. Şunu bile duyduk “abi eşyanız çizilse bile sigorta bunu karşılıyor.” Böyle basit numaralara gelmeyelim, artık hepimizin elinde akıllı telefonlar var telefonu çıkarıp Google a bir sorun bakalım evden eve nakliyat sigortaları hakkında ne düşünüyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

İzmir sahip olduğu nüfusu ve aldığı göçle Türkiye’nin üçüncü en büyük şehirdir. Dolayısı ile rekabet ve sahip olduğu evden eve nakliyat firmaları içinde büyük bir pazardır. Rekabetin yoğun olması ve çokta düzene girmiş bir sektör olmadı için nakliyat firması seçimi yaparken iyi bir araştırma yapılması gerektiği anlamı taşımaktadır. Firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli başlıkları maddeler halinde yazarsak daha iyi anlaşılacağı kanaatindeyim.

İzmir evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

Görüştüğünüz nakliyat firmasının gerçekten nakliyat kamyonları olup olmadığını öğrenin. Bunun için taşıma günü gelecek nakliyat kamyonun plakasını isteyin. Bu plakanın dışında başka araç gelmesi durumunda taşınmayacağınızı net olarak belirtin. Çünkü hiç kamyonu olmadan nakliyeci olduğunu iddia eden birçok kişide sektörde var.

Firmanın yetki belgesi ve ticari ünvanı olacak şekilde yetki belgesi varsa whatsapp üzerinden sizinle paylaşmasını talep edin veya internet sitesinde mevcutsa incelemenizi öneriyorum.

Firma internet sitesi mevcut olan firmaların iletişim sayfasında sadece cep telefonu paylaşan firmalardan varsa İzmir alan kodlu sabit numarasını isteyin. Eğer size İzmir’e ait bir sabit numara paylaşamıyorsa dikkatli davranın. Eskiden internet sitesi yoksa uzak durun derdim ama şimdi internet sitesi olmayan ve çok güzel iş çıkaran birçok firma tanıdığım için bundan vazgeçtim. Şimdilerde internet sitelerine çok inanmıyorum.

Firma seçerken birde verdiği fiyat teklifi ile eleyeceğiniz nakliyat firmaları var bu firmalar özellikle çok düşük veren firmalar. Eğer dört beş firmadan teklif aldınız ama içlerinden biri çok düşük ise o düşük veren firmadan uzak durmanızı öneriyorum. Ortalamanın dışında olan hizmet anlamında da ortalamanın dışında olacaktır.

Firmayı hangi kriterlere göre değerlendireceğimiz beli peki nakliyat fiyatları bize ne anlatıyor birazda bu kısmı incelemekte fayda var.

İzmir şehrinin kurulduğu coğrafyadan kaynaklı lojistik açısından bazı dezavantajlar içermektedir. İstanbul da nüfus büyük çoğunlukla merkezlerde bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul’un en uzak iki ilçesi arası mesafe en fazla 80-90 kilometre iken bu İzmir de 200 kilometreleri aşıyor. Dolayısı ile her ne kadar İzmir içi evden eve nakliyat olarak gözükse de aslında bu mesafeler şehirlerarası evden eve nakliyata denk mesafeler. Bu nedenle eğer taşındığınız iki ilçe arası mesafe çoksa bu mesafeyi iki ile çarpın bu nakliyat fiyatınıza yansıyacak fiyatı gösterecektir. Örnek olarak İzmir Çeşme den İzmir Bergama arası 210 kilometre bu durumda nakliyat firması sadece mesafe için fiyata 420 TL ilave yapacaktır

. Çünkü sizi taşımak için bu kadar mesafeyi kat etmek durumunda kalacaktır. Bizim size önerimiz hiç kendinizi yormayın, Enakliyat’ta Fiyat Teklifi Al butonuna basıp bir ihale açın ve size teklif veren firmaların hem müşteri yorumları hem de reytingine bakarak kararınızı verin. Bu güne kadar hizmetimizi kullanan müşterilerimizin 90%’ından fazlası memnun kaldığını verdiği reytinglerle ifade etti. Siz de hizmetimizden memnun kalırsanız bizi dost ve arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi ihmal etmezsiniz diye umut ediyoruz


 

2+1 Ev Eşyam Nasıl Bir Nakliyat Kamyonuna Sığar

İşte eşyanız için en ideal kamyonu belirlemenin kolay yollarından birini daha sizinle paylaşıyoruz. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İçin Kamyon (Firma) Seçmek Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler Ev Nasil Tasinir Temel Adimlar Taşınma günü nakliyat firması yetkilisinin size "Eşyanız kamyona sığmayacak." demesini istemezsiniz değil mi? Çünkü bu cümleden sonra sonra ikinci sefer için istenilecek ücret kararlaştırılmaya çalışılacaktır. Bu durumda taşınmak için hazırladığınız bütçe değişecektir. Bizde bu durumun oluşmasını hiç istemediğimiz gibi acaba bu durumun yaşanmamasını nasıl engelleriz diye beyin fırtınaları (beyin bedava) gerçekleştiriyoruz. İşte eşyanız için en ideal kamyonu belirlemenin kolay yollarından birini daha sizinle paylaşıyoruz. Oda oda eşya hacimleri hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Salon Eşyaları: Üçlü koltuk, ikili koltuk, 2 adet tekli koltuk, TV, TV ünitesi, zigon sehpa, orta sehpa, masa, 6 adet sandalye, 2 adet gümüşlük, 2 adet kitaplık, 2 adet saksılı çiçek, 2 adet halı, vantilatör, avize, duvar aynası, 6 adet koli Eşya Adedi: 32 Salon Eşyaları Hacmi: max: 16.86 m3 min: 11.88 m3 Seçtiğimiz eşyalar doğrultusunda salon eşyalarımız 16.86 m3 ile 11.88 m3 arasında bir hacim kaplayacağı anlaşılıyor. Diğer odalar için tek aynı işlemi gerçekleştirelim. Yatak Odası Eşyaları: Çift kişilik yatak, 6 kapılı gardrop, iki adet komidin, şifonyet, tuvalet masası, boy aynası, TV, halı, avize, 2 adet abajur, 2 adet valiz ve 4 adet koli. Eşya Adedi: 19 Yatak Odası Eşyaları Hacmi: max: 11.41 m3 min: 9.3 m3 Genç Odası Eşyaları: Tek kişilik yatak, 3 kapılı gardrop, çekyat, bilgisayar, bilgisayar masası, koltuk, kitaplık, orta sehpa, halı, avize ve 3 adet koli. Eşya Adedi:13 Genç Odası Eşyaları Hacmi: max: 8.95 m3 min: 6.59 m3 Mutfak Eşyaları: Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, masa, 4 adet sandelye, su sebili, çöp kovası, halı ve 6 adet koli. Eşya Adedi:18 Mutfak Eşyaları Hacmi: max: 8.16m3 min: 5.79m3 Banyo Eşyaları: Çamaşır makinesi, 2 adet banyo dolabı, ayna, çamaşır sepeti ve 2 adet koli. Eşya Adedi:7 Banyo Eşyaları Hacmi: max: 2.54 m3 min: 1.72 m3 Diğer Eşyalar: Klima, portmanto, ayakkabılık, elektrikli süpürge ve 2 adet koli. Eşya Adedi:6 Diğer Eşyaların Hacmi: max: 2.82 m3 min: 2.29m3 Toplam Eşyaların Hacmi: max: 50.74 m3 min: 37.57 m3 istanbul izmir evden eve nakliyat

Evinizin oda sayısına göre nasıl bir kamyon seçeceğinize sizin için hazırladığımız evden eve nakliyat araçları toolunu kullanarak kolayca karar verebilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat sayfamızdan ilgili toolu bulabilir ve kullanabilirsiniz. Böylece tüm odalarımız için tek tek eşyalarımızın bir listesini oluşturduk ve tüm eşyalarımızın hacmini hesaplamış oldur. Eşyalarımızın hacmi 50.74 - 37.57 metreküp arasında olacaktır. Bu durumda nakliyat firmamızdan isteyeceğimiz kamyon hacmi en az maksimum hacmin 20%'sinden daha az olabilir. Yani kamyonun hacmi 40.59 metreküpten daha az olmaması lazım gelir. Böylece eşyamızın taşınması için en uygun kamyonu seçerek taşınma günü olabilecek aksilikleri giderebiliriz. Eşyalarımızın hacmini 2 dakikada Hacim Hesaplama aracından kolayca yapabilirsiniz.depolama

Atmaya Kiyamadığınız Eşyalarınızı Biz Sizin Yerinize Saklayalım.