Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

ŞIŞLI EVDEN EVE NAKLIYAT

Şişli evden eve nakliyat olarak kuruluş aşamasından hizmet verdiğimiz 64 sene içerisinde asla sağlıksız bir çalışma anlayışına izin vermeyen firmamız evden eve hizmet sektörüne deneyimleri ile birçok kazanımlar kazandırmış, bugün kurumsal ve sektörel başarısının devamı için çalışmnalarını genişletmiştir.Evden eve firmaları arasında konumunu en yüksek seviyede tutmayı başaran firmamız, kazanç olarak sadece müşterisinin memnuniyetini görmüş, bugün aldığı güvenle de naklliye hizmetinin öncüllerinden olan firmalardan olmuştur.. Nakliye ve taşıma olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizden ve onların görüşlerinden verdiğimiz hizmetteki eksiklikler kapatılmış başarılı nakliyecilik daha da artmıştır.

ŞIŞLI EVDEN EVE NAKLIYAT, NAKLIYE, TAŞIMA

Şişli evden eve nakliyat nakliye, prensibinde verdiği hizmeti müşteri bazında memnuniyet uyandıracak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek kadar hizmet sonrası kendisininde mutlu vicdanen rahat olması esası ile çalışır. Bugün nakliye hizmeti verdiğini iddia eden yasal olan yada yasal olmayan firmaların müşterilere yaşattığı üzüntüler ve korkular yüzünden bugün nakliye sektörü korkulan bir sektör haline gelmiş, müşteri hangi firmaya güveneceği konusunda kararsız kalmıştır.
Şişli evden eve taşıma olarak bu korkularından dolayı müşteriyi haklı gördüğümüz muhakkak ama müşterilerimizi bu konuda uyarılarda bulunduğumuz halde eşyalarını taşıtmak için seçtikleri firmayı araştırmadan iş vermeleri sonrada mağdur olduklarıda muhakkak. Lütfen hizmet alacağınız eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmayı iyice araştırın. 

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat hizmetlerinde kanuni sorumluluk ve ahlaki bir hizmet yürütme bilinci içinde hareket etmekle beraber bu hizmetin en emin ellerden siz müşterielre sunulması için, sağdan soldan, kahveden işçi toplayan diğer firmaların aksine deneyimli işinde uzman sigortalı ve maaşlı olarak şirket bünyesinde çalışan personelle taşıma hizmetini yürütür. Kullandığı malzemeleri ve ekipmanları ithal yada yerli olsun fiyatına bakmadan kaliteli hizmet anlayışı parolasında seçen firmamız nakliyeyi müşterielerine çile haline getiren firmaların aksine huzurlu yapmak için çabalamaktadır. Şişli nakliyat olarak hep yanınızda olduk olmayada devam edeceğiz. 

ŞIŞLI EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat 1

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Şişli evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Şişli evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.


Denize Şişli Evden Eve Nakliyat sahili olmayan Şişli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954’te ilçe olan Şişli ilçesi 1987’de, Kağıthane’nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan AyazağaMaslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken, geride kalan diğer mahalleler gene ayrı bir öbek oluşturdular. Büyükdere Caddesi‘yle birbirine bağlı olan bu iki öbekten kuzeyde olanı 2012 yılında Şişli’den ayrılarak Sarıyer‘e bağlandı.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.